Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 22.9.2017 1:08
Akcie.cz»Úvodní stránka

BCPPKurzZměnaObjem
CETV89,00-0,5639,88
CEZ436,00+0,37280,96
ERBAG958,30+1,20115,78
E4U111,50-3,960,18
FOREG141,50-0,704,75
KOFOLA413,00+0,710,03
KOMB973,00-0,7169,86
MONETA78,80-0,57836,10
NWRUK0,070,000,00
O2 C.R.273,00-0,9833,93
PEGAS1 009,00+0,4089,49
PLG0,00
PM ČR15 900,000,003,28
STOCK SP71,05-0,635,93
TMR710,000,000,00
UNIPE339,50-0,7336,80
VIG641,10+0,492,72
RM-SYSTÉMKurzZměnaObjem
CETV89,40-0,67104,68
CEZ435,50+0,252 326,26
DETEL415,90-0,020,00
ERBAG957,00+0,741 631,29
FOREG140,50-1,0635,13
KOFOLA414,90-0,020,00
KOMB979,00-0,1029,37
MONETA79,20-0,25202,07
NWRUK0,100,000,00
NOKIA140,000,000,00
O2 C.R.276,40-0,07110,23
PEGAS1 008,00+0,302 596,88
PM ČR15 900,000,0079,40
UNIPE341,50-0,76196,13
VIG646,000,000,00
VITKO129,000,000,00
VOLKS3 655,00+0,560,00

A B C D E F G H I J K L M N O PQ R S T U V W XYZ BCPP RMS


11:31

Sberbank CZ, Informace o písemném rozhodnutí dozorčí rady společnosti ze dne 25. 08. 2017

Společnost Sberbank CZ, a.s. informuje, že Informace o písemném rozhodnutí dozorčí rady společnosti ze dne 25. 08. 2017 je umístěna na stránkách...  celý text
16:20

Sberbank CZ, Informace o konání dozorčí rady dne 26. 09. 2017

Společnost Sberbank CZ, a.s. informuje, že Informace o konání dozorčí rady dne 26. 09. 2017 je umístěna na stránkách společnosti http://www.sberbankcz.cz/ konkrétně...  celý text
10:14

Oznámení o výplatě úrokového výnosu

Informace ČEZ 050 2017   celý text

Komentáře a doporučení

Právě diskutujete

Škola investování

25.09.2017Hradec Králové
02.10.2017Praha
03.10.2017Frýdek Místek
03.10.2017Pardubice
03.10.2017Jihlava


Zajímavé vzestupy

PEN9,60+6,67
ERBAG958,30+1,20
BABKOFOL413,00+0,71
VIG641,10+0,49
PEGAS1 009,00+0,40

Zajímavé poklesy

EFORU111,50-3,96
TELEC273,00-0,98
UNIPE339,50-0,73
KOMB973,00-0,71
FOREG141,50-0,70

Kurzovní lístek

EURnahoru26,085+0,01
HUFnahoru8,406+0,66
JPYnahoru19,482+0,24
PLNnahoru6,094+0,08
USDdolu21,891-0,72

demo-e-broker

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,051 047,8021.09.17
RMnahoru+0,251 365,2221.09.17
DJIAdolu-0,2422 359,2321.09.17
NASDAQdolu-0,526 422,6921.09.17
SP500dolu-0,302 500,6021.09.17
DAXnahoru+0,2512 600,0321.09.17
WIG20dolu-0,882 468,7221.09.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz