Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 20.3.2018 20:07
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

Poslední příspěvky

Fórum pro obchodování v USA

Přidat nový příspěvek

1 2 3781

Fórum USA:  o vsem moznem

Tlaci to nahooru ja kse da.. automaty jsou regulovany, to bude jeste vyjebavka . .za 20 min bude jasno :-).. a tvix ne a ne dolu pri tech pokusech.. tak ale no tak ... :-)

Fórum USA:  o vsem moznem

Basama s fusama, jde jim to jak psovi pastva... normalne bych musel navzduch z tohodle :-)... neumi to ani vyhnat aby me donutili nakoupit...:-)

Fórum USA:  o vsem moznem

když vidím FB jak se hroutí tak si říkám jestli mi šanci nasdaq dá nastoupit vejš do šortek, já snad vemu za vděk i současnou tržní cenuou a naházím tam nějaký chechtáky. jinakk nabízí se spekulace co by kdyby sazby zítra selkhaly, co to udělá s dolarem a drahými kovy?

Fórum USA:  o vsem moznem

ok, edezva do 60s.. lepší.. a teď zrychlit trochu vlnku hoši!!! :-)

Fórum USA:  o vsem moznem

Dík... :-), ale tohle nestačí... zlobím, zlobím... dolů! ne že kosmetika, instant a spokojenost a tak :-).. jedéém, nebo volám, fakt!! :-)

Fórum USA:  AMD má bezpečnostní chyby v procesorech Ryzen, jejich objev je spojený s útokem na cenu akcií

Já dnes přikoupil za 11,01$.

Fórum USA:  o vsem moznem

A “trade war” is the top worry for global fund managers...""...“Cracks in the bull case are starting to emerge, with fund managers citing concerns over trade, stagflation and leverage,” said Michael Hartnett, chief investment strategist at Bank of America Merrill Lynch. “Investors have yet to act on these fears, however, as rates and earnings are keeping the bulls bullish.”
- Bobci, do prčic, nestrašte s trhlinama v býčím trhu, ...vážně? No ono to chvíli trvá (měsíce), jak jsme si řekli po Prvním nedávném Jebanci..než dav uvěří další velké korekci (pro potřeby smečky to můžeme zatím nazývat rodící se z povzdálí mávající za jemného větříku a vůně jarních kvítků..Druhý Jebanec :-))... nehrajte si.. snad se pojede ještě nahoru, ptž pokud ne NASERETE mě :-)..to pak bude jííízda.. a dnes chci vidět červenou ještě!! Jinak volám Putinovi :-)...

Fórum USA:  Nasdaq

no paráda, konečně to ti šašci schodili na 11. Všimni si, jaký maj rádi kulatý čísla. Já mám nákupku pod 11, kolem 10,50. A když ne, tak nic, kašlu na ně.

Fórum USA:  AMD má bezpečnostní chyby v procesorech Ryzen, jejich objev je spojený s útokem na cenu akcií

ok, tak jsem byl jen trošku netrpělivej, nakoupeno dnes, takže teď už nic nebrání jít pod těch deset :-D

psal jsem před tejdnem vysypat za $12.30, tak zkusíme ... pokud to někdo vidí jinak, nechám si poradit :-)

Fórum USA:  Nasdaq

Zdar.. Zatím to dobře lítá teda.. jsem zvědav hodně.. tak co to ""jakože"" může ovlivnit? kdo co kdy říká? :-) dnes to bude náročné, v tomhle období pokud se reaguje na ""zprávy"" je to podle mé úvahy ""umělé"" a všechno může být ze dne na den opačně :-)..Stephen Hawking říká, smějte se, z černé díry se dá dostat ven...

Fórum USA:  o vsem moznem

divný, nelíbí se ti dezinformační web a pak sem hodíš link na největší slovenský dezinformační web :) který samozřejmě to podstatné neřekne. Proč by to dělal, že jo.

V čom je skutočný problém Istanbulského dohovoru? Píše právnička Zuzana Brixová, ktorá sa zaoberá touto problematikou.

Na prvý pohľad je všetko nevinné. Napokon, plný názov Istanbulského dohovoru znie: Dohovor Rady Európy o predchádzaní násiliu na ženách a domácemu násiliu a o boji proti nemu. Zbežné prelistovanie dokumentu človeku veľa neprezradí, hoci môže ostať trochu zarazený slovnými spojeniami typu „stereotypné rodové roly“.

Štatutárna konateľka OZ Možnosť voľby Zuzana Magurová však trefne pomenovala kameň úrazu, keď zdôraznila, že ratifikácia Istanbulského dohovoru je potrebná práve preto, „aby sa do zákona dostali definície, ktoré obsahuje Istanbulský dohovor“.

https://www.postoj.sk/8794/istanbulsky-dohovor-vlk-v-ovcom-ruchu

Fórum USA:  o vsem moznem

Lépe nechat dezinformace dezinformačním webům, nešířit dále. Je to zde úplný OT, nicméně ad ""istanbulský dohovor"" viz zde https://dennikn.sk/blog/956850/istanbulsky-dohovor-myty-a-fakty-reakcia-na-kampan-zastavme-zlo-z-istanbulu-ktorej-organizatori-siria-nespravne-skreslene-a-zavadzajuce-informacii-o-istanbulskom-dohovore/

Fórum USA:  o vsem moznem

mámm jednu rejpavou :) , liberálnědemokratická společnost to neexistuje, buď je demokratická nebo není. liberálnědemoratícké je jen slovní paskvil sloužící k oblbování společnosti abychom si ospravedlnili když něco jde již mmimo hranice demokracie, tedy můj názor, nemusíte s ním souhlasit. liberálně demokratické mi zní v uších podobně jako humanitárně bombardovat.

Fórum USA:  o vsem moznem

Přijde mi trochu jako zneužití chrámu k propagaci vlastních záležitostí.
Duchovní by neměl tvrdit, že má nepřátele. Nad taková označení by se měl dokázat povznést.

Jaroslav Seifert na druhém sjezdu Svazu československých spisovatelů v roce 1956, odvážně navzdory tíze doby: ""Smlčí-li pravdu kdokoliv jiný, může to být taktický manévr. Smlčí-li pravdu spisovatel, lže.""
Přenositelné myslím i na veřejnoprávní média v liberálně demokratické společnosti (i když víme, že v CZ podání to byl vždy jen pokus o ni).

Na grafy dobrý Investing.com. Výchozí nastavení svíčková, dá se změnit na spojitou cenu. Google Finance mě v minulosti vypekl už jednou, po update přepsal záložky, stačilo dohledat odkaz v poznámkách. Nyní zatím nemám lék, napadá mě nějaký anonymizer, který potlačí polohu. Měl jsem tvarově nasledovaný INDU v tom typickém okýnku, takže mi teď chybí.

Tož to jen pár slov, že jdu kolem.

Fórum USA:  Nasdaq

takže moje prodejky pod pátečním close stále čekají, když ne dnes tak zítra při Fedu. nerad bych se spletl. :(

Fórum USA:  o vsem moznem

jojo, je to síla co na nás Brusel zkouší aplikovat. Většina lidí vůbec nemá tušení o čem Istambulský dohovor je. A je to jen z jednoho důvodu, hlavní média neinformují, mlčí.

Fórum USA:  o vsem moznem

nemohu se dostat na vlakno o vsem moznem
porad kuffa mluvi o istambulskem dohovoru, teprve ted jsem zjistil vocogo https://www.youtube.com/watch?v=aVbWZtkBRzU

Fórum USA:  euro

jj šort to ja sem jeste porad jsou v zaloze draghiho kecy o silnem euru ale stejne.....

Fórum USA:  tryzna

Toz telefon z lesa :-).. to jim mam zas radit? Nebojte se to o level zalit.. panika z toho nebude, tyden pred nama, klid... pekne dolu..

Fórum USA:  euro

ˇjukni na vysoký tf, co je na barieře 1,23 a 10 letoul TL, já myslím šortováním od 1,2350 se nedá nic zkazit

1 2 3781

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,371 120,7816:25:30
RMnahoru+1,101 525,7916:59:35
DJIAnahoru+0,5924 756,8019:46:40
NASDAQnahoru+0,257 362,6919:46:43
SP500nahoru+0,202 718,4719:46:36
DAXnahoru+0,7412 307,3317:35:30
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz