Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 22.3.2018 9:13
Akcie.cz»Diskuse

Názory investora

Historie příspěvků

strnisko
1 2 52

Fórum USA:  zlato

hmmm, normálně tě moc nečtu, ale ten odkaz na Carbon Based Lifeforms mě dneska vyloženě sedl.

Fórum USA:  Autonomní vozidlo zabilo ženu

https://cdr.cz/clanek/uber-ma-na-svedomi-lidsky-zivot-autonomni-vozidlo-z-jeho-staje-zabilo-zenu
Nechápu, absolutně nechápu, jak se může vývoj aut ubírat tímto směrem. V životě bych nechtěl sedět v nějakym samořídícím autě. Okrajová záležitost ano, zábava nadšenců no prosím, ale trend?
Podle mě stejná bublina a nesmysl jako kryptoměny.

Fórum USA:  AMD má bezpečnostní chyby v procesorech Ryzen, jejich objev je spojený s útokem na cenu akcií

Dobře :) Správně na to jdeš, pěkné číslo. Však se podívej, jak si to ten jejich automat hlídá, jak mu to tatínek nastavil. Zítra to vyhodí hned na začátku přes 11,50, tak si dej prodejní někam tam. A pak to bude klesat. Za předpokladu, že tedy bude klesat celý sektor dál. Jinak se toho nezbavuj a vyčkej.

Fórum USA:  Nasdaq

no paráda, konečně to ti šašci schodili na 11. Všimni si, jaký maj rádi kulatý čísla. Já mám nákupku pod 11, kolem 10,50. A když ne, tak nic, kašlu na ně.

ČEZ:  Divi možná 35 :))

Nedávno jsem někde četl, že ČEZ po 16.letech přestává sponzorovat karlovarský filmový festival, že na to už nemá peníze. Třeba tady ale i na spoustě jiných webů:
https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/cez-setri-kvuli-spatnym-vysledkum-konci-se-sponzoringem-karl/r~a8082c92292311e880d30cc47ab5f122/

Fórum USA:  crypto

jen ať to jde do prdele. Stejně je to dobrý jedině k financování nelegálních obchodů, čili drogy, zbraně, atd.

Fórum USA:  2 protichůdné názory, tak si vyberte :)

https://www.w4t.cz/recese-nehrozi-americke-akcie-vsak-letos-pravdepodobne-oslabi-tvrdi-znamy-investicni-manazer-jeffrey-gundlach-71958/

https://www.w4t.cz/podle-billa-gatese-smerujeme-do-dalsi-velke-financni-krize-71558/

Fórum USA:  AMD má bezpečnostní chyby v procesorech Ryzen, jejich objev je spojený s útokem na cenu akcií

neboj pod 10 se nepodívá. Ten člověk, co programuje automat pro AMD má rád kulatý čísla. Dneska maximálně 11,0001. Pod 10 hodně dlouho zapomeň. V tomhle jsme si skálopevně jistej. ani kdyby celej technologickej sektor šel dolů, AMD už si držej a nenechaj ho dobře nakoupit.

Fórum USA:  AMD má bezpečnostní chyby v procesorech Ryzen, jejich objev je spojený s útokem na cenu akcií

https://tech.ihned.cz/pocitace/c1-66078530-podezrela-bezpecnostni-rizika-amd-analytici-odhalili-13-zasadnich-chyb-v-procesorech-ryzen
Finanční zájem Viceroy Research o AMD potvrzuje i nová zpráva na webu Viceroy Research, ve které firma tvrdí, že AMD nebude mít jinou možnost než požádat o ochranu před věřiteli a reálná hodnota jejích akcií je tedy nulová.

Chachacha, tomu by věřil jenom imbecil.

Fórum USA:  Trump zakázal převzetí Qualcommu, oslabilo by to údajně USA

V posledních dnech se také mluví o tom, že by Intel chtěl koupit Broadcom, takže je možné, že se v následujících měsících dočkáme obří akvizice. Následně by se tak teoreticky mohlo dostat i na koupi Qualcommu, a to z toho důvodu, že Intel je americká společnost, takže minimálně už by neměl být problém s Výborem pro zahraniční investice.

https://www.svetandroida.cz/trump-akvizice-qualcomm-broadcom-201803/

Fórum USA:  AMD trable? Kdepak

https://finance.yahoo.com/news/amd-chips-may-security-flaws-153730753.html

pravé tlačítko a Přeložit do jazyka čeština (funguje v Chrome).

""Izraelská výzkumná firma pro výzkum kybernetické bezpečnosti se šesti zaměstnanci v úterý uvedla, že nalezla chyby v mikroprocesorech Advanced Micro Devices (AMD.O), které je činily zranitelnými.""
Podle mě bezvýznamné. Zvlášť v porovnání s Intelem. Ten naopak posílil, aniž by ho Spectre nebo Meltdown nějak potrápilo.
Ale ten člověk či skupina lidí, kteří tak mocně s kurzem akcií AMD hýbou by mohl naoko vyvolat paniku, aby levně nakoupil. Tak si nachystejte hotovost anebo vypněte stoplossy :)

Fórum USA:  AMD

Kavol: no, mohlo by to vyjít. Já už na to ale nemám koule :)) Těch 7% nahoru si myslím bylo tak okatejch a vyčerpávajících, že bych ještě posečkal.

ČEZ:  Já jsem to při 505 vysypal a při 500 zase dokoupil.

můžu se zeptat při jakých poplatcích? Já mám při nákupu/prodeji poplatek 1500, čili 3000. Kvůli dvoum tisícům nezdaněným bych se nenervoval. Dá se prý levněji přes RMS, ale k tomu nějak nemám vztah.

Fórum USA:  Letošní rok může být pro akciové trhy opět rekordní

https://archiv.ihned.cz/c1-66073380-hlad-investoru-po-akciich-zene-firmy-na-burzy

Fórum USA:  masakr

Jsem rád, že se tu najde aspoň jeden člověk, který se mnou sdílí názor na Zemana. Před volbami jsem si říkal, že těch debilů, kteří ho budou volit snad tolik nebude. Opak byl pravdou :(

Fórum USA:  Apple, Microsoft a Google sedí na těžko představitelné hoře hotovosti, kterou budou vracet akcionářů

Tak na to jsem zvědavej, kdy konečně Google začne vyplácet dividendu :)))
https://www.w4t.cz/apple-microsoft-a-google-sedi-na-tezko-predstavitelne-hore-hotovosti-kterou-budou-vracet-akcionarum-71501/

Fórum USA:  Miliardy dolarů

stejně je to fascinující. celý sektor v červeném, jen AMD si mele tu svou. 91 milionů kusů zobchodováno. když má někdo tolik peněz, aby udržel takový umělý růst, co je proti tomu, když za několik hodin odplyne z burzy 100 miliard dolarů?
https://imgur.com/a/iPRZC

Fórum USA:  AMD pohádka

upřímně bych všem těm kryptoměnám přál pořádnej držkopád. minimálně těm co vidím na bitfinex.com. Je to jeden velkej megapodvod. Ale obávám se, že ještě neovládli mysl tolika lidí, kolik chtějí. Ale pak to bude takovej krach, že vypuknou občanský nepokoje, rabování: ""o všechno jsme přišli, i o střechu nad hlavou, dyk my jsme si na ten bitcoin tolik půjčili! a najednou nemáme nic, kdo za to může? američani, rusové, komančové, soused přes plot?"" a půjdou rabovat a vraždit.

Fórum USA:  AMD pohádka

ááá, hoši co ovládají AMD už to nevydrželi a spustili tu svou oblíbenou 7% písničku. Jdu sice proti proudu, ale co, však oni to mají plně v moci. To by bylo, aby to nechali plácat na místě jako ostatní. No, počkám si na ten pád, to bude zajímavější podívaná.

Fórum USA:  :-)

nó a mně jako blbovi dycky trvrdili, že si za to můžu sám. že kdybych se snažil jako jiní, tak bych byl na opačné straně křivky. Tak kterému názoru mám radši věřit? A není to nakonec jedno? :)

1 2 52

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXdolu-0,011 126,3409:12:00
RMdolu-0,061 522,7009:10:51
DJIAdolu-0,1824 682,3121.03.18
NASDAQdolu-0,267 345,2921.03.18
SP500dolu-0,182 711,9321.03.18
DAXstejne0,0012 309,1506:08:00
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz